Satış
Çocuk Sallandı Çan Oyuncak Karikatür Hayvan Ahşap Zil Müzik Eğitim Enstrüman # T026 # Daha büyük görüntüle

₺7.20

₺8.26

Çocuk Sallandı Çan Oyuncak Karikatür Hayvan Ahşap Zil Müzik Eğitim Enstrüman # T026 #

Yorum Yap

100% brand new ve yüksek kalite tür: Çocuk Çıngırak Çan Ahşap Oyuncak çan tarzı, rengi çok zengin. bebek Sallandı Renkli Ahşap Karikatür Jingle Müzikal Shaker Oyuncak Şıngırtısından Çanları. hayvan Çıngırak sesleri çok zaman melodik sallayın. parlak renkler bebeğinizin hassas artırmak için renkler. melodik sesler bebeğin dinleme pratik yapabilirsiniz. bebek 3 ila 36 ay için uygundur, tek üç yaşında. ana Malzeme: Ahşap. Yapısı: çan üç oluşur panoları, ortasında küçük parçalar ahşap ve kauçuk temiz giymek, çan salıncak çok esnek olun. kullanımı: interaktif oyuncaklar, ebeveyn-çocuk iletişimi, vb. renk: Rastgele Renk. boyutu: 16 cm (yükseklik). miktar: 1 adet
paket içerir: ahşap oyuncak x 1 (renk rastgele teslim)

Etiketler: Ucuz Çocuk Sallandı Çan Oyuncak Karikatür Hayvan Ahşap Zil Müzik Eğitim Enstrüman # T026 #, Yüksek Kalite Çocuk Sallandı Çan Oyuncak Karikatür Hayvan Ahşap Zil Müzik Eğitim Enstrüman # T026 #, Çin Oyuncak Enstrüman Tedarikçiler
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
renk random
cinsiyet Üniseks
Özellikler eğitici
malzeme Ahşap
Marka Adı OOTDTY
Oyuncak Klavye Türü Bebek Oynama Türü
Oyuncak Müzik Enstrüman Türü zil
uyarı don't eat
Yaş Aralığı 2-4 yaşında
Model Numarası Wooden Handbell Musical Education Instrument
Tipi see information
miktar 1pc